Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van X7-es Nokiája?...

Valakinek van X7-es Nokiája? Mik a vélemények róla? Fut rajta a Belle?

Figyelt kérdés
Most vettem maganak egy N9-es Nokiát, de annyira beleszerettem ebbe a telefonba is, hogy vennem kell egyet..
2012. jan. 19. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Add nekem az N9-esed és veszek neked egy új x7-est:D

szerintem is nagyon jól néz ki nagy kijelző szép képernyője van és csak jókat hallottam róla

2012. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, végre egy ember, akinek tetszik. De ez tipikusan az a vagy nagyon tetszik, vagy abszolút nem telefon.:D
2012. jan. 21. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

őszintén szólva jó telefon, semmivel se rosszabb mint egy N8. itt igazából a supportal lesz egy kisebb gond, mivel az utolsó komolyabb frissítését megkapta.(belle) fp1 valószínű már nem rá.


hardveresen még mindig 1. generációs S^3-as mobil, de még így is elképesztő a teljesítmény amit produkál. külsőt nem is nézve:)

ha egy N9-esed lenne X7 külsővel egy jó ideig nem vennél telefont;)

2012. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvettem. Basszus, eszmeletlen jo!! Komolyan nem ertem az embereket, hogy mi a bajuk a Symbiannal. Annyira jo es szabhato, tenyleg jo! Igaz a proci alacsony, de tokeletesen viszi a belle. Szerintem azoknak az embereknek azert van Androidos telojuk, mert mindenhol csak ezt latjak es a marketing aldozatai lettek.:)
2012. jún. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!