Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasznos a szilikon tok telefon...

Hasznos a szilikon tok telefonhoz?

Figyelt kérdés

Hasznosak a szilikon tokok amik a telefon oldalát, hátulját védik? Van egy htc-m kijelző fóliát használok de mivel nem szeretnék bőr tokot valami hasonló tokra gondoltam. Érnek ezek valamit? zsebbe tartom de nincs mellette kulcs, apró és semmi sérülést okozó tárgy.

hasonlókat néztem: [link]

[link]



2012. jan. 19. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából ezek a hátlapot védik és a kamerát a karcokatól ha leteszed az asztalra, ha nem akarsz hozzá bőrtokot vagy más tokot, akkor szerintem mindenképpen hasznos rá egy ilyen.Csak mondjuk az az igazság ,hogy ami műanyag mint ahogy néztem amint belinkeltél ha leejted el tud törni könnyen.
2012. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azok is inkább kemény gumiból vannak nem törékenyek. de igazából ilyen lenne a legjobb ez elég masszívnak néz ki:

[link]

2012. jan. 19. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
hát igen, ez már komolyabb kicsit, ha rá tudsz áldozni annyit akkor jobban megérné biztos ez mint az olcsóbb.. :D
2012. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyonsokat véd!!! nekem a defymen van ilyen! nemkell felni hogy karcolodik a telo meg ilyenek + ha kicsit esilk sem lesz baja

ha pofára esik lapos feluletre akkorsem lesz baja mert a kulso perem az kijjebb van

1 eduli hatranyt es pozitivumot tudok mondani (nekem hátrány) nagyon tapad és aliglehet kivenni a zsebből

2012. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ami a kepen van az semmirevaló!!! csak lyen divat tok hogy a hatlapot megvedje

ha leesik a telo a teloval 1 utt torik

(elozo voltam)

2012. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!