Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tmobile SMS - Ez most mi?!

Tmobile SMS - Ez most mi?!

Figyelt kérdés

"NetStart mobilinternet csomagát 13,2Ft/10kB díjért használata, így az előfizetői szerződés létrejött."


Ezt az SMSt kaptam ma a szolgáltatótól. Lekérdeztem az adatforgalmamat és 100 kB-nál tartok, ami azért fura, mert én csak a Facebookot használom, ami elvileg ingyenes. Nem szabadna, hogy adatforgalmat csináljon. (Természetesen a 0.facebookról van szó és egy sima Samsung telóról, tehát nem andoridos vagy ilyesmi)


Én eddig ezt a NetStartot azért nem mondtam le, hogy menjen vele a Facebook, mivel nem volt se napidíja se havidíja.



Ezt az SMS-t most mire lehet vélni? Mit jelent? Milyen díjkötelezettséget vonhat maga után?



Valaki tudna segíteni?


Válaszokat előre is köszönöm



2012. jan. 19. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hívd fel a 1430-at! Akár most is...

Ott biztosan jót mondanak.

2012. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!