Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tipusú telefont vegyek?...

Milyen tipusú telefont vegyek? (30-35 ezer alatti áron)

Figyelt kérdés

Samsung párti vagyok, az S5230as nagyon megtetszett, bőven ár alatt is van, de sok rosszat is olvastam róla. És nincs mindegyikben wifi...bár más típus sincs kizárva.

Szóval a kritériumok: netezési lehetőség, érintőképernyő.

Elég hosszú útra készülök, meglepetésből, és közben tartani szeretném az illetővel a kapcsolatot, laptop nélkül, így marad a telefon. :)

Nőből vagyok, és én nem igazán értek ezekhez, ezért kérek segítséget, tapasztalatokat. Válaszaitokat köszönöm.


2012. jan. 19. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

ZTE Blade

Alcatel/Telenor One Touch 990

2012. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Az utóbbi kicsit kilóg a sorból, de megéri. Nekem ilyenem van, megvagyok vele elégedve.

2012. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket :) xperia mini..jól néz ki, "aranyos", de erről is elég sok a negatív vélemény. :) a ZTE blade nagyon bejön. Azért várok még tippeket. :)
2012. jan. 19. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha lehet az új xperia mini-t vedd (nem a régi x10 mini)


Igaz 40k a t-mobile webshopból, de ez a legjobb ebben az árkategóriában.

2012. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

zte blade vagy skate (lassucskak de ilyen penzert) x10 mini pro xperia mini pro wildfire/wildfire s stb

nézz szét a szolgáltatóknál

mert azt hogy miket vársz el uzemidoben kameraban meg mindenben azt csak te tudhatod!

ha tesztet vagy bovebb infot akarsz szerezni akkor látogass el a mobilarena.hu oldalra

2012. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;) a mobilarénát olvasgatom már, de az itteni véleményekre is kíváncsi vagyok, mivel ti naponta használjátok és hosszabb ideje, és több tapasztalattal is rendelkeztek. Elvárás: net, kártyafüggetlen, érintőkép, 3.2es v jobb kamera, lényegében ennyi :) és Köszönöm :)
2012. jan. 19. 23:35
 7/7 anonim ***** válasza:

netre a minel nagyobb kijelzo a jobb ezekszerint 3,7 colos kijelzo kell minimum

a többi meg már szinte mindben van (androidost vagyel!!! vagypedig bb-t)

2012. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!