Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb zenetelefon az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Hello,


az a kérdésem/kérésem hogy írjátok rangsorba zenei hangminőség alapján az alábbi mobiltelefonokat:


Apple iPhone 4S

HTC Sensation XE

HTC Sensation XL

Sony Ericsson W995

Sony Ericsson Zylo

Sony Ericsson Mix Walkman

Samsung Bang&Olufsen Serenata


Előre is köszi!


2012. jan. 19. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a Sensation XE erre van kitalálva, minőségi fülessel, hangzásjavítóval. az már csak az én egyéni véleményem, hogy fülest tudok venni egy S2höz vagy 4S-hez is, egy equalizerrel pedig amúgy is sokminden tudsz javítani. itt csak nagyon kicsi, minimimális különbségek lehetnek. olyan szinten eltérnek ezek a telefonok, és olyan minimális különbségek vannak köztük zene terén, hogy akármennyit hallgatsz zenét, szerintem nem ennek kell döntenie.
2012. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HTC sensation XE és XL.
2012. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

iphonok azok nagyon jók zenében! (emlekezz vissza csak simán az ipodra, nemhiaba taroltak a piacon)

az xe és xl is 1 nagyonjó választás de ezeket a telokat csak a fülhalgato meg a logo hátul teszi zenemobillá

(a fules amit adnak hozzajuk 25-30 000 ft)

2012. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én iphonet ajánlok!!!

(elözö voltam)

már csak olyan szempontbol is ha pl stilusosan akarsz zenet hallgatni meno teloval akkor az iphonehoz van 6724 féle tok kiegeszito fules(én aranyszinu tokot akarok ra venni majd most ha megveszem a telot 3 honap mulva)

xe-xl stb soha nemfog kapni ekkora hátteret

2012. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan az alapján kell telefont választani, hogy mekkora a védő tok választéke? Te jézusom...
2012. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem nemaszerint!

a háttér miatt!!! alkatrész,szerviz stb mennyire van

1 ik androidos telonak nincs akkora hattere mint az phonenak!!!

tokok,dokkolok,hifik,radiok,jatekok,stb

androidos telokhoz sojha az eletbe nemlessz ilyen!!! azert ajanlom

2012. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!