Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a power amp filkos verzióját?

Figyelt kérdés
Kicsit zavaró, hogy folyton figyelmeztet a full verzió letöltésére.
2012. jan. 20. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Market.
2012. jan. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha nem értesz hozzá akkor ne írj!!! Az android marketjében nem érhetõ el ingyen a full verzió, azért akarom máshonnan letölteni, nyílván nem írtam volna ki ha a marketről pénzért meg akarnám venni! Szóval ha nem tudod mitől van szó akkor pls ne írj!
2012. jan. 20. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Légy nyugodt tudom miről van szó.

[link]

2012. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valóban teljes verzió lesz, és nem fogja pár nap után ki írni, hogy lejárt a licensz? Mert már több féle képen is próbáltam már feltenni de mindig ezt írta ki.
2012. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem azt írja ki,hogy licensz ellenőrzés sikertelen.De a névjegynél fullos verziót ír ki ha az unlockerrel indítom.Remélem így is marad.
2013. máj. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!