Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xpéria-8 telefonra telepíthető...

Xpéria-8 telefonra telepíthető-e infra alkalmazás?

Figyelt kérdés

A használatban lévő telefonjaim egyikéről infra küldő alkalmazással tudok másolni a számítógépemre.

Kérdésem, hogy tudok-e infra alkalmazást telepíteni az Xpéria 8 telefonomra


2012. jan. 20. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, viszont géphez vehetsz infra átalakítótt, egy kis készülék, melynek segítségével infrán keresztül küldhetsz, fogadhatsz adatokat PC-ről.
2012. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az infra az épp olyan hardver elem mint pl. a bluetooth, wifi vagy épp a gps. Ha nincs a telefonban akkor nincs. Épp ezért egy alkalmazás telepítésével nem lesz ilyen rajta.
2012. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az idáig kapott válaszokat köszönöm!

Akkor most pontosítanék.

A régi telefon infrás, a PC-hez vettem usb. infra adaptert.

A régi telefonról a pc-re az adapterrel másoltam.

A régi telefonról a "kincseket" szeretném átmásolni az X-8 ba. Az infra adapter usb-vel csatolható a PC-hez. A gond ott van, hogy az infra adapter és az X-8 csatoló vezeték (bluetooth) is dugó csatlakozású. A kérdés az most már, hogy van-e olyan toldóvezeték amelynek mindkét oldala dugaszolóaljazat, és hogy van-e kompatibilis telepítő-szoftver a telefonhoz. Végül is megoldható a másolás, de csak PC közvetítéssel, csak kiakartam kerülni azt a megoldást, mert nem áll rendelkezésemre mindenhol egy PC.

Most már talán érthető a kérdésem.

A válaszokat megköszönöm.

2012. jan. 22. 08:34
 5/5 A kérdező kommentje:

No, azt már kiderítettem, hogy létezik olyan kábel amelyiknek mindkét oldala dogaszólóaljzat

Már csak a telepíthető szoftvert kell megtalálnom, ebben segítsetek.

Köszönöm!

2012. jan. 22. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!