Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programot toltsek le?

Milyen programot toltsek le?

Figyelt kérdés
olyan programra lenne szuksegem,ami figyeli a kimeno hivasaimat es az smseimet,h ne lepjem tul a havi dijat.tudnatok nekem legyszi valami programot ajanlani?legyszi ha lehet magyart
2012. jan. 20. 14:45
 1/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Droid Stats vagy Call Meter Ng. Én az utóbbit ajánlom, nekem jobban bejött. Tud magyarul, hívást, SMS-t, 3G Datát egyaránt számol, valamint percdíjat, limitet és riasztást is beállíthatsz. Szerintem ez a legjobb.
2012. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Gondolom Androidra kell. Szedd le a Call Metert, most nézem, hogy magyar kell. Egyébként is jobb. Rengeteg beállítást tud ő is, akár havonta nullázza a hivásaidat, azon a bizonyos napon, amikor szeretnéd.
2012. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, ha csak az a célod ,hogy ne lépjed túl a havi díjad és ha esetleg t-mobilos vagy egyszerű t-mobile.hu ottbelépsz a telefon számoddal és az általad választott kodal az oldalra a tegnapi napig mutatja az addig telefonált díjat.
2012. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszike :) le is huztam a call metert.sajnos angolul jott le.azt att lehet allitani magyar nyelvre?
2012. jan. 23. 11:04
 5/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Persze, megnyomod a menü gombot, ott lesz a preferences vagy settings, azon belül meglesznek a nyelvek (language).
2012. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szuper,koszike :) és még egyet kérdeznék:ez ugye Ft-ban számol?azt nem lehetne beállitani,hogy euroban számoljon?
2012. jan. 23. 14:23
 7/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Hívások résznél beállítod az ingyenes perceidet, alatta pedig megadod a hívásdíjat, teljesen mindegy miben, gondolom tizedesvesszővel egyszerűen megoldható, hogy pl. 0,23 cent. Próbáld ki, szerintem nyelvtől független, milyen pénznemben számol.
2012. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!