Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon memóriakárty...

Androidos telefon memóriakártya formázás?

Figyelt kérdés

Vettem egy SE X8-at, használtan, csináltam visszaállítást, az alkalmazások le lettek törölve, de van egy csomó mappa a memóriakártyán ami szeintem nem kell oda, csak nem tudom melyik kell és melyik nem...

ha valaki meg tudja mondani hogy mit lehet törölni és mit nem azt nagyon meköszönném


2012. jan. 20. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan formázd. Ami kell a rendszernek azt úgyis újra létrehozza.
2012. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem bölcsen szóló, én is pont ma formáztam a memóriakártyámat (semmi sem maradt rajta, de a mobil rendszere újra létrehozta a szükséges mappákat és fájlokat)
2012. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, leformáztam, azt pár mappát meg újra létrehozta
2012. jan. 21. 09:54
 4/4 anonim válasza:
és ha azokat amik rAjta vannak még megakarom tartani és nem lehet leszedni akkor??
2012. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!