Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szétcsúsztatható nőies,...

Szétcsúsztatható nőies, csajos telefonok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nőiesen mit értesz?

Mivel ez mindenkinek más-és mást jelent. (szubjektív)

(Rózsaszín? kagylóformájú? Külön női alkalmazások?)

2012. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Főleg külső. Szép színű és persze nőies formatervezés. :) Fekete kizárva. :D
2012. jan. 20. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyit szánsz rá?
2012. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
40 ezer forint alatt. :)) De még az is sok, csak kíváncsi lennék mit ajánlotok.
2012. jan. 21. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
SE X10 mini pro, ha szétcsúsztatható kell, motorola flipout, esetleg galaxy 551. Ha nem kell okostelefon: monte slider így hirtelen, több nem jut eszembe ilyen feature phone-okból.
2012. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A Monte Slider tetszik nagyon, csak nem tudom érdemes-e váltanom. Mivel a mostani telóm is jóformán ugyanez a kategória.
2012. jan. 21. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, ilyen esetben én okostelefonra váltanék, jó áron lehet már kapni őket, és többet érsz vele mint egy feature telefonnal. Én az x10 mini pro-ra szavazok, vagy a huawei ideos x3-ra, igaz nem csúsztatható, de nagyon jó kis telefon. Mondjuk nem is sok slider telefon van mostanában, minden gyártó az érintőképernyőre gyúr.
2012. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!