Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanál nekem okostelefont?

Ajánlanál nekem okostelefont?

Figyelt kérdés

Ajánlanál nekem okostelefont?

Üdvözletem!

Telefonvásárlás előtt állok, a segítségeteket szeretném kikérni.

Követelmények:

- jó minőségű anyagokból, jó minőségben legyen összeszerelve

- Nagy képernyő, nem szeretnék mini telefont

- Android OP rendszer

- gyors legyen internetes böngészés közben

- erős wifi

- GPS navigációt is értékelném, de nem létfontosságú

- elegáns kialakítás, férfias telefon


Árban pedig 80 000 forint a maximális felső határ, de semmi bajom az olcsóbb telefonokkal sem :D

(eddig a HTC Desire Z-t nézegettem)


2012. jan. 20. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
talán a Motorola defy-t tudom ajánlani, az 70000 ft körül van. és jó mer vízálló.
2012. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
xperia arc bár lehet h kicsivel töb mint 80000ft de 4,2 inches képátló, lesz rá 4.0,b/g/n wifi, a-gps vevő a böngésző pedig boldogul a flash tartalmakkal.
2012. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy biztos, ha a minőség is számít (jó tudni, hogy van még akinek számít :)) akkor az LG-t és a Samsungot került el messzire. (tudásban és árban lehet jók, de az anyaghasználat, had ne mondjak többet)

A HTC Desire Z jó készülék a maga nemében, viszont ha ennyit szánsz rá, abból még jobbra is futtya' ;)

2012. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Desire Z-nek gagyi a tolómechanikája, az helyett Xperia pro inkább (nem mini pro!!, az más). Én az Xperia Neo-t javaslom, vagy Motorola Defy+, Nokia Lumia 710.
2012. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
htc hd7 maga a tökéletesseg.
2012. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!