Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperoa ray vs neo?

Sony ericsson xperoa ray vs neo?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni és miért? De ha tudtok jobb készüléket hasonló árkategoriában írhatok arról a telefonról is véleményt.
2012. jan. 20. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs most olvasom természetesen xperiara gondoltam
2012. jan. 20. 20:19
 2/7 A kérdező kommentje:
meg akkor valaki írja már le az xperia telefonok megjelenésének sorrendjét
2012. jan. 20. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem xperia neom van,nekem ez a tuti

baromira meg vagyok vele elégedve,mindent tud amit kell,gyors,imádom

2012. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyan azt tudja mind a kettő,de a neonak nagyobb a kijelzője,és a neo inkább egy felső kategóriás telò,a ray pedig csak közép
2012. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Utolsó baromi nagy ökörséget írt. A Neo sokkal gyengébb. A Ray ár/érték arány bajnok jelenleg. Sokkal jobb a kamerája, kijelzője és az anyaghasználata (fém, finom borítású műanyag, nem ujjlenyomatgyűjtő műanyag) egyaránt, mint a Neo-nak. RAY!!! Ég és föld a kettő!
2012. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért irkálnak zöldségeket olyanok, akik nem értenek hozzá. A Ray sokkal komolyabb darab. Az iPhone és az új HD kijelzők után neki van a legjobb kijelzője, 296ppi, ami majdnem eléri a 300-as határt. Nézz meg egy összehasonlítást és egy tesztet, pl. Mobilarena vagy mit tudom én. Ezen kívül a kamera is 8 MP-es, nem 5, az prémium anyaghasználatról pedig előttem már írtak. Ráadásul a Ray újabb is, valamint az ár/érték arány is jobb.
2012. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Neo kamerája is 8 MP-es, de attól még a Ray jobb marad, nem is kicsit.
2012. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!