Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy cserélhetek "legolcsóbban...

Hogy cserélhetek "legolcsóbban" mobiltelefont? Hogy éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

pl.előfizetéssel vagy feltöltőkártyával?

A havi maximum előfizu/feltöltés 4000Huf


2012. jan. 21. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
minig más telefonhoz van kedveznény 10000 ft van
2012. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mik az igényeid.

Én javaslom, hogy menj be egy műszaki áruházba, és vegyél egy olcsó Samsung vagy Alcatel telefont. Nem kell érte pincsizni a szolgáltatónál, és kártyafüggetlen lesz. Vannak DUAL SIM-esek, már 10.000Ft -ért!


Nekem egy 6000Ft-os Samsungom van, és több mint 2 hétig bírja az akku, ha nem telefonálok rajta sokat. Persze sem wifi, sem MMS sem wap nincs rajta.


Tudni kell az igényeidet, fölöslegesen nem érdemes űrhajós telefont venni, mert az akkuja úgy is tönkremegy egyszer mindnek.

2012. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az igényem egy 1ghz-es processzoros androidos telefon lenne.(Vagy egy 800mhz-s amit fellehet húzni 1ghz-re)

A lehető legolcsóbban szeretném megvenni.

2012. jan. 21. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudok neked okosat mondani. Vagyis de:

Vegyél használtan, és ne hagyd magad lehúzni a szolgáltatók által. Csábító az 1Ft- os telefon (meg nem tudom én milyen reklámok vannak), de hidd el, hogy a szolgáltatók a hűség-pincsi programmal többszörösen beszedik tőled a teló árát.

2012. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
esetleg kamatmentes részletre függetlenül valahol?
2012. jan. 21. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:
ha felviszeda 800 -1-re az garanciveszétsel megy úraindulhat töle a telefon
2012. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már tapasztaltam.(A jelenlegi 600 Mhz-s telóm 844mhz-ig bírja)
2012. jan. 21. 13:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. jan. 21. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!