Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan is működik az Android...

Hogyan is működik az Android Market?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég kaptam egy Telenor One Touch telefont. Az a baj, nem tudom, hogy hogyan tudok letölteni az Android Marketről,nem értek hozzá.:S Ahányszor valamit le szeretnék tölteni, ki ad valami angol szöveget, hogy jelentkezzek be másik fiókkal, meg valami telefonkapcsolatról ír...Aztán olvastam, hogy wifi kapcsolattal menjek fel a Marketra telefonról. Meg is próbáltam belépni egy már létező gmail-os fiókommal, el is kezd kapcsolódni, de pár perc után ezt adja ki:


" Can't establish a reliable data connection to the server.

This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. If it continues, call Customer Care. "


Tényleg befolyásolhatja a wifi erőssége? De ha igen,akkor sem értem. A kapcsolatomra azt írja,hogy jó, 2 kis csík jelenik meg a 3ból, néha átugrik még 3ra is. :S


Segítségeteket előre is köszönöm!


2012. jan. 21. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Van-e elég hely a kívánt file letöltéséhez.

Néha sokkal több hely van, mégis "panaszkodik".

2. WiFi: piszok egyszerűen ki lehet lőni, hogy a WiFi-e a gond (egyébként lehet): odamegyek látótávolságban a WiFi antennához (azért ne látcsővel legyen az a "látó"), akkor nem lehet gond.

2012. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hely biztos hogy van, mivel még annyira sem enged fel, hogy rákeressek arra amit le szeretnék tölteni. :S A telefonom itt van a router mellett!
2012. jan. 21. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!