Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen horror-játékok vannak...

Milyen horror-játékok vannak Androidra? (többi lent)

Figyelt kérdés

A ZTE Blade telefonomon (2.2 Froyo, nem főzött, hivatalos) nemrég elkezdtem játszani a Dead Space -t. Igazából nem hittem, hogy a készülék elfuttatja, mert a Marketen is azt mondták, hogy a játék nem kompatibilis vele. De mégis megy! O.o És IMÁDOM!  Azt elmondom, hogy Androidon sem piskóta, a hullák és a necromorph lények is ütősen néznek ki. Korábban már játszottam Welcome to Hell -el és még egy horror játékkal (tárgyakat kellett összegyűjteni benne, nem emlékszem már a nevére), de egyik sem nyerte el a tetszésemet úgy, mint a Dead Space. Egy baj van: ha a DS -t végigjátszom, mi lesz? :( Milyen hasonló horror játékok vannak még Androidra?


11/l


2012. jan. 21. 17:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Komolyan 11 éves lány vagy?

2012. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
O.o Én is 11 éves vagyok (mondjuk én fiú) de még nem találkoztam olyan korombeli lánnyal(sem fiúval) akit ennyire érdekel a horror, mint engem.
2012. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, 11 éves lány vagyok, mobilkocka :D De az igazi, jó horrortól én is megijedek azért :) De a Dead Space nem túl rémisztő, kicsit megdobja az adrenalin szintet fülhallgatóval :)

2012. jan. 21. 18:19
 4/23 anonim ***** válasza:
Na ide is vághatnátok párat. Mondjuk olyan dead spacet, ami nem kerül pénzbe. samsung galaxy giom van.
2012. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az előző válaszolónak:


Keress rá a Google -ben, valahol tuti ingyen le lehet tölteni a Dead Space -t.

Ugye mint mondtam, van a Welcome to Hell, de az nekem nem tetszett annyira, mert semmi történet, csak egy ködös pályán kell zombikat lövöldöznöd.

Ingyenes játék a Marketen a Mystique Chapter 1: Foetus is, de ez sem jött be. Nem jó.

Láttam még a Youtube -on ezt is: http://www.youtube.com/watch?v=dNUW5-6lEQE&feature=youtube_g.. Jónak tűnik, de valamiért szintén nem üti meg a mércét. Dead Space ötszázszor jobb.


Még valami: nem tudjátok esetleg, hogy a Dead Space -nél hogy kell kikapcsolni az auto update -et? Így csak internet kapcsolattal indul el.

2012. jan. 22. 10:26
 6/23 Titkos Név válasza:
Jó kis "csaj" vagy... xD ;) 11 éves, mobilkocka, Dead Space fun klub xd stb. Te én vagyok xd csak én áprilisba leszek 13...
2012. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Titkos Név válasza:
+ én {{{{{FIÚ}}}}} !!!!! XD
2012. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azért mert az embernek nem a csillámpóni sörényének a fésülése az érdeklődési köre, attól még nsm biztos hogy ufó.
2012. jan. 22. 22:29
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha az ufók olyanok lennének mint te, szeretnénk az ufókat
2012. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
:D :D
2012. jan. 23. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!