Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem 1 samsung galaxy acet...

Vettem 1 samsung galaxy acet és azt meg tudnátok mondani, hogy hol tok rá tölteni játékokat úgy hogy először a gépre töltöm le és onnan USB-vel a telóra?

Figyelt kérdés
Nincs net a telón csak wifivel lehetne marketen, de nincs wifi se mert mindegyik lakatos és nem tok kapcsolódni ...
2012. jan. 22. 09:45
 1/4 anonim válasza:
beírod a googleba hogy ..például doodle jump download android ...itt egy oldal például: [link] rámész hogy download...lemented az...asztalra a fáljt vagy ahova szeretnéd..és azután bedugod az USB kábelt és..ott belerakod a fáljt amit leszedtél egy mappába ahol megtalálod..kihúzod az USB kábelt megnyitod a fáljt ahova beraktad a mobilodon...telepeíted..és kész:D..jahhh éss öööömm nekem telepítenem kellet egy olyan...dolgot először a gépre hogy Samsung Kies meert különben a gépen nem ismerte fel az USB kábelt xd...
2012. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ide beírod amit szeretnél (játék, program nevét) és mellé .apk

*****


Pl.: Plants vs. Zombie.apk

(töltsd le, aztán a mobilodra tedd ahova szeretnék, indítsd el rajta)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat :D
2012. jan. 22. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenféle letöltő oldalak:

[link]

2012. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!