Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy +-ban hogyan...

Motorola Defy +-ban hogyan lehet megváltoztatni a téma színét?

Figyelt kérdés

Tegnap cseréltem le a régi telefonomat egy Motorola Defy +-ra és hát meglepetésemre a beállítások között illetve az összes fellelhető leírásban sem találtam meg a módját, pedig gondoltam, hogy azt is ilyen huncut módon lehet majd beállítani, mint a saját csengőhangot kellett. Az internetes fórumokon pedig azt olvastam, hogy valmiféle Launcher Pro-t kellene letöltenem. Ha más módja nincs, hát egye-fene letöltöm - mivel engem kikészít ez a kék szín, főleg a telenor kék borzadály, ami kijelöléskor látható - viszont mivel teljesen új vagyok ezekhez az okostelefonokhoz, azért elkéne ahhoz is egy kis segítség, hogy ebben a Launcher Pro-ban vagy bármely más programban be tudjam állítani a színeket.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 22. 12:06
 1/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha új vagy az okostelefon témában, ne rakjál fel Launcher-t.
2012. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2012. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is most nemrég vettem egy Defy+t. Launchert nem ajánlok, mert épphogy megszoktam az androidot, leszedtem egy GOlaunchert és minden megváltozott. Vesződtem vele, mire letöröltem az egészet... a téma színnél a háttérre gondolsz? Én is telenornár vettem, de maga a menüben a téma háttere fekete. Gondolom a háttérre gondolsz. Hosszan nyomd a képernyő egy üres részét és Wallpaper, vagy Settings->Wallpaper vagy van még simán rámész az opciók gombra és ott Wallpaper. Ha nem erre gondoltál, akkor bocsi, de érdekelnek engem is a dolgok, új vagyok szintén. :)
2012. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!