Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg tetszett nekem a Sony...

Meg tetszett nekem a Sony Ericsson Xperia X8 és láttam hogy csak 1.6-os android van rajta miben gátol meg ez engem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

2.1-ig lehet frissíteni, de a valóban hasznos, új funkciók a legutolsókban vannak benne, ilyen pl a gesture szövegbevitel, aminek egy akkora kijelzőn nagy hasznát vennéd, hogy arról már ne is beszéljek, hogy a droid is jobban optimalizált. A helyedben nem vennék X8-at - egyrészt, mert a szép kategóriát meg sem közelíti, másrészt pedig, mert már elég régi telefon, ott az új xperia sorozat, és a Sony idénre is szép flottával készül, amik közül minden bizonnyal kerülnek darabok az olcsóbb árkategóriákba is.


Egyébként, ha csak az alapokra használod a telefont (sms, hívás, néha internet), akkor nem igazán gátol a régi android, ha alkalmazásokat is akarsz rá tenni, akkor már annál inkább...

2012. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol nézed ezt az 1.6-os dolgot, de már kb. 1 éve mindenhol 2.1-gyel árulják.
2012. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]



ITT !!!!!!

2012. jan. 22. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
T-mobile, le van kicsit maradva.
2012. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az hibás infó. Már 2.1 van rajta.
2012. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

wifi is van rajta

meg a kamera is 5 megapixeles

2012. jan. 25. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Az uccsó komment kérdés volt? Mertha igen, akkor igen van benne wifi mint minden androidos telóban és 5 mp-s kamera is van benne.
2012. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!