Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 700 vagy Lumia 710?

Nokia 700 vagy Lumia 710?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért?
2012. jan. 22. 18:11
 1/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Nokia 700 egy nagy vicc az egész. Egy őskövület ARMv6-os procit kapott, az ára kész rablás!!! Ezentúl a kijelző is elég gyengus, a kamera pedig fixfókusz. Nem elég, hogy nem autofókuszos, de mégcsak nemis fullfókuszos. Botrányos az ára és a tudása is. 2011-ben szégyen volt piacra dobni is!
2012. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Androidot keress,nokia utolsó hónapjait éli
2012. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 blex ***** válasza:

lumia


"nokia utolsó hónapjait éli" - ezt miből gondolod?

2012. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1: Azért én nem nevezném viccnek, nekem például sokkal jobban tetszik külsőre a 700 a kettő közül, de már csak a mérete miatt is szimpatikusabb.

Egyébként fullfocus optikája van, vagyis 50 cm-től végtelenig terjed az élességtartománya, ráadásul ebben már a továbbfejlesztett EDoF 2.0 van fejlettebb leképezőalgoritmussal, ami tisztább és élesebb képet eredményez.

A processzor meg több mint elég a telefon működéséhez és legalább nem szívja le olyan gyorsan az akkut.

A tudását sem nevezném botrányosnak, mivel sok tekintetben túl is szárnyalja a 710-et (NFC, Bluetooth, aktív zajszűrés, USB Mass Storage, USB OTG, TV kimenet, memóriabővíthetőség, jobb kijelző, stb...)


Érdemes összehasonlítani a két készülék specifikációját:

[link]

[link]

2012. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem, nem jobb kijelző, valamint amiket felsoroltál, azok egy átlagfelhasználó számára fölösleges dolgok. És ha fullfókusz is, soha nem lesz autofókusz, így pedig nem ér szart se, mert közeli tárgyak fotózására teljesen alkalmatlan. A proci pedig igenis hatmatgyenge az utasításkészlet miatt, ami miatt a teljes Flash ki van lőve, azok számára pedig, akik szeretnek játszani, méginkább elszomorító!
2012. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A specifikációt pedig megnézheted: a 710 kamerája, kijelzője (felbontás miatt ugye) egyaránt jobb, a proci fényévekkel komolyabb, de ezenkívül ott van a jobb GPU.
2012. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Viszont igaz, egyik sem éri meg az árát.
2012. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 A kijelzőt én így értettem:

700: Amoled

710: legolcsóbb TFT panel

2012. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
710
2012. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én értem, a kijelzőt hogy érted, de a felbontása borzalmasan alacsony, mellesleg a TFT után az AMOLED a legtrébb kijelző...
2012. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!