Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti is tudtok INGYEN 3G-n...

Ti is tudtok INGYEN 3G-n netezni? Egyik ismerősőm okostelefonjával simán lehet HD videókat nézni 32 kbps-ra lekorlátozott 3G-vel?

Figyelt kérdés

Az ismerősőm sem tudja, hogy neki miért nem lép ténylegesen életbe a túlforgalmazási korlátozás, miután sms-ben értesítik, hogy túllépte a havi megengedett forgalmat, de többletköltsége nem származik ebből.

Wifi ki volt kapcsolva rajta.

T-mobilos előfizetéses.

Hasonlót tapasztaltatok már?

Lg optimus 2x a telefon típusa.


2012. jan. 22. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ebben a csoda. Le van írva kb. az összes netcsomagnál, hogy nincs túlforgalamzási díj csak lassítják a netet. Ezért tudja ismerősöd tovább is használni annak ellenére, hogy túllépte a keretet.
2012. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Najó, de HD videót nézni 32 kbps-on sztem nem lehet.
2012. jan. 22. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet ha megvárod amíg betölti.
2012. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nemtudok, be sem tölti 3 percnél előbb, elég, ha a facebook be tud jönni.
2012. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Simán jön a HD video, a videoskype is, még netrádió mellett is.
2012. jan. 22. 23:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Elhisszük neked.

És most áruld el hogy mi a fenét akarsz tőlünk?

2012. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A lényeg az lenne, hogy hasonlót tapasztaltatok-e már? Mert, ha másnál is előfordul, esetleg bizonyos telefontípusokra ez a jellemző, akkor vennék egy ilyen telefont.
2012. jan. 22. 23:34
 8/11 Gugu Gabor ***** válasza:
A mobilnetet a szolgáltató biztosítja... szóval ha ő nem akar többet szolgáltatni mint mondjuk 1kbs akkor vehetsz olyan telefont amit akarsz akkor sem lesz több.
2012. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát igen ezt én is így gondoltam, csak nem voltam benne biztos, de azért köszi a megerősítést meg a válaszokat mindenkinek,jár is a zöld mancs értük.

De továbbra is rejtély marad számomra ez az egész. Eddig egy kommentelőtől hallottam hasonló tapasztalatokat, ő galaxy ace-t használ.

2012. jan. 22. 23:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Megeshet a dolog, az informatika világában bármi bekövetkezhet, illetve annak az ellenkezője is.

Ne emészd vele magad. A hibákat nem mindig lehet reprodukálni.

2012. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!