Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy gio rootálása?

Samsung galaxy gio rootálása?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy samsung galaxy giom androidos ugye szeretném rootolni láttam egy videot amin a oneclick nevű programot használja az illető és a mobilt usb hibakeresőbe teszi mikor én beteszem a pipát a hibakeresőbe semmi különösebbet nem tapasztalok nem írja ki hogy én hibakeresőbe tettem , nem értem valamit kellene tapasztalnom ?? Esetleg ha a rootolás nem sikerül házilag visszatudom állítani a szoftvert?
2012. jan. 22. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tapasztalnod.. Nekem se ír ki semmit sem az Arc-om sem az X10i-m. Ha a rootolás nem jön össze, akkor a szoft marad gyári. Ha viszont ez az oneclick dolog visszafleshelős buli, akkor óvatosan, mert ha rosszul csinálod, brickelheted a tellát.. Olvasd el a leírást többször, figyelmesen és nem lehet gond.
2012. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!