Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jó ez a Windows Phone 7-...

Mire jó ez a Windows Phone 7- es Unlock?

Figyelt kérdés

Azt nem tudom, hogy mire jó ez az unlock illetve ha megcsinálom lépésrő lépésre és működik akkor mivel lesz jobb? Amíg nem tudom, hogy mire jó addig nem unlock- olom.

[link]

Az oldalon magyarul is le van írva, csak az angol alatt van ;). Ja meg, hogy Windows Phone 7.5- höz is jó?



2012. jan. 23. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Függetlenítés.

Elfogad bármilyen simet.

2012. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy, mert nekek függetlenítve van. De köszönöm a választ. ;)
2012. jan. 23. 20:20
 3/8 A kérdező kommentje:
*nekek=nekem
2012. jan. 23. 21:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Mire jó még ez az MFG (##634#)?
2012. jan. 23. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nem az az unlock...elég hülye neve van, mert félreérthető. ez a rendszer feltörése, mint a root-olás vagy jailbreakelés, innentől már ki lehet találni, hogy mi haszna van.
2012. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miután megcsinálom telepiti a .xap- okat? Mert megcsináltam de semmi változás.. Valaki azt irta otth hard reset segit, szerintetek hard reseteljem?
2012. aug. 9. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
nem minden jó sajnos, de az alkalmazásokat telepítenie kell. amit én tapasztaltam, hogy az xbox live-os játékokat nem engedte feltenni.
2012. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig bármit probáltam telepiteni (XBOXLive\nm XBOXlive játék) semmi se ment. Valaki irna egy linket ami neki működött?
2012. aug. 17. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!