Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ercisson xperia mini-nél...

Sony ercisson xperia mini-nél mért nem megy a facebook? Minden más megy origo, google, youtube, de face nem.

Figyelt kérdés
minden más megy origo, google, youtube, de face nem. hiába írom be 0.facebook.com zero.facebook.com facebook.com m.facebook.com semelyik se jön be.. viszont minden más oldal bejön.. a 0.facebook és zero.facebook tudom h ingyenes a netstart szolgáltatás be van kapcsolva.. adatforgalmi díj nincs letiltva.. wifin is próbáltam már de egyszerűen valamiért nem megy.. -.-
2012. jan. 23. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Netstart-al sokba fog kerülni az origo és társai.


fizess inkább elő a gonet s díjcsomagra...

2012. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az nem baj, úgy sincs sok kess a telomon csak kipróbálás végett érdekel.. de rájöttem mi a probléma.. ha be vna kapcsolva a wifi akk a 0.facebook nem jön be.. kikapcsolva már működik.. viszont wifinél a rendes facebook.com-ot nem hozza be.. de ha m.facebook-al próbálkozok akk se nem értem :S
2012. jan. 23. 21:14
 3/12 A kérdező kommentje:
(kiegészítés) de minden más bejön wifinél is**
2012. jan. 23. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Wifi-hez töltsd le a marketről a facebook appot.
2012. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kösz a tippet.. de van vmi facebook a telómon vmi program arra gondolsz??
2012. jan. 23. 21:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam.


De előfizetéssel jobban jársz, havi 600 ft-ért...

Amennyit a próbára költöttél, lehet, hogy elég lett volna 1 havi előfizetésre és ebben a díjcsomagban nincs túlforgalmazási díj se, csak sebességcsökkentés...

2012. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jah van vmi facebook alkalmazás de angol és sok minden nem jön be csa ismerősök de üzenetek chat semmi..
2012. jan. 23. 21:26
 8/12 A kérdező kommentje:
mindenre errort ír.. chatre üzenetekre semit se tok megnézni kivéve az ismerőseim neveit.. elég érdekes :/
2012. jan. 23. 21:28
 9/12 A kérdező kommentje:
hát nem tom majd meglátom lehet előfizetek.. 500ft az semmi érte havonta..
2012. jan. 23. 21:29
 10/12 A kérdező kommentje:
vagyis 600*
2012. jan. 23. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!