Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SG galaxy ace-n hogy lehet...

SG galaxy ace-n hogy lehet csengőhangot beállítani?

Figyelt kérdés
Bluetooth-on keresztül küldtem rá a zenét,amit csengőhangnak szeretnék viszont amikor rákattintok a csengőhang változtatásra csak a gyári zenéket hozza be...
2012. jan. 24. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az SDkártyán hozz létre egy media könyvtárat, majd a media könyvtáron belül audio könyvtárat. Az audio könyvtáron belül pedig a következő könyvtárakat: alarms, notifications, ringtones. Értelemszerűen az alarms könyvtárba másolhatod az ébresztő dallamokat, a notifications mappába az SMS-MMS dallamait, míg végül a ringtones mappába a csengő hangok kerüljenek.
2012. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Na szóval, fölöslegesek a könyvtárak, bemégy a zenelejátszóba, rámászol az adott zenére és beállítod onnan...
2012. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fölösleges, így a legkényelmesebb. Ha más módszerrel állítod be, hajlamos (volt a telefonom a gyári rommal) elfelejteni. Azóta nem is próbáltam másképpen.
2012. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy hardreset, ROM csere, de még készülék csere után is működik :)

Szóval ha ennyire fölösleges, akkor az...

2012. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm!:-))))
2012. jan. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!