Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi árban nem, de...

Az alábbi árban nem, de tudásban annál inkább egy kategóriába illő készülékek közül melyik mellett voksolnál?

Figyelt kérdés

Azért ezek, mert mindenképp fehér készüléket szeretnék:

Sony Ericsson Xperia Ray, Nokia N9, de néztem még a HTC Rhyme-ot és a Desire-t is. Kíváncsi lennék az indokokra, mert én nem találtam tudásban és funkcionalitásban akkora különbséget, mint amennyi az árak között van. Viszont hátha lesz valakinek egy meggyőző véleménye valamivel kapcsolatban, amire eddig nem figyeltem fel.



2012. jan. 24. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Innen Ray, de a Neo jobb.
2012. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Ha az ár ennyire nem számít, az én véleményem a következő: Rhyme. Ő egy az egyben egy női Desire S, újabb Sense-el. Ha viszont ár/érték arányban kell jó telefon, akkor Ray vagy Desire.


Szépek ezek a HTC-k, csak újabban elég fura a hátoldaluk. A Rhyme viszont lilában egész pofás, emellé pedig társul is valami ott bent, nem úgy, mint az N9 esetében, ami csupán dizájn.


Mellesleg a Neo véletlenül sem jobb, mint a Ray.

2012. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!