Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok létrehozni...

Hogyan tudok létrehozni internetet a telefonomon?

Figyelt kérdés

USB hogy kell?

Lg gs 290 van amikor csatlakoztatom a telomat a gépre arra szoktam menni Pc internet elis indul a progi csak nem tom hogy ingyenes e?T-mobile NET de lehet hozá tenni mást is az én internet kapcsolatombol.az ingyenes?


2012. jan. 24. 17:59
 1/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ebből nem sokat értek, de ha a géped netjét használod ingyenes. Ha a telón ki van kapcsolva a 3G, nem fizethetsz semmiért.
2012. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

alapul nincs olyan hogy INGYENES INTERNET!

max ha lopod a szomszédodtól

2012. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam hogy USB rá csatlatoztamtom a telómat a gépre és úgy a saját nettemet használom.

csak nem tom hogy kell?

kell valami progi hozá?

2012. jan. 25. 16:43
 4/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ezt nem értem. A számítógépen működő netedet akarod használni, miközben telefonon böngészel? Akkor venned kell egy Wi-Fi routert...
2012. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!