Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aktiváltam a klikk 3hónapos...

Aktiváltam a klikk 3hónapos próbaidejét deh nemtudok felmenni facebookra (20as vagyok) deh elvileg az aktiválással énis tudok csatlakozni valaki segíteni?

Figyelt kérdés
sony ericsson xperia x8as telefonom van bekell állítani valamit?aki tud segíteni az részletesen írja le(lépésről lépésre)
2012. jan. 24. 19:20
 1/1 anonim válasza:

Sejtem, hogy nem csak a facebookkal van a baj.

Először is így írd be a weboldal címét: m.facebook.com

Ez a mobilokra optimalizált változat, igaz, erre automatikusan rá kéne hogy váltson. Ha egyik weboldal sem működik, akkor csináld ezt:

Beállítások -> Kapcsolatok / Hálózatok -> Mobil hálózatok -> pipa ehhez: Használja a mobil hálózatot, ha nem elérhető a wifi.


Ezek nem pontos elnevezések, mert nem androidot használok. Ha ezek után sem működik, kapcsold be és ki a repülőgép-üzemmódot. Ha még így se, várd meg, míg egy tapasztaltabb androidos ír ide.

2012. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!