Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok a Nokia 500-as...

Hogyan tudok a Nokia 500-as telefonomra játékot telepíteni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Nokia Ovi Suite-t és azon keresztül akartam feltelepíteni a játékokat de azt írja ki h szakítsam meg a telepítést de azt nem indokolta hogy miért.Természetesen olyan játékot töltöttem le ami Nokia 500-asra való.Előre mondom hogy úgy nem jó hogy csak egyszerűen rámásolom a Games mappába
2012. jan. 25. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nokia ovi suite nem jó. nokia suiteval müködik csak az áruház. Menj be frissitések.

Áruház:

store.nokia.com

progik/játékok:

nokiaprogramok.hu

fontos, h ANNA/BELLE kompatibilis játékot szedj le!

2012. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
OviStore? Ám a telepítendő fájlokat az Install mappába kéne nem? Alkalmazáskezelőből nem lehet felnyomni?
2012. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aztamindenit! otvannak az alkalmazáskezelőben :) minden működik is! kösz szépen!
2012. jan. 26. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!