Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy Iphone 4S-est...

Ha veszek egy Iphone 4S-est akkor az ugye pár évig nem fog elavulni? Ennél jobban hova tud fejlődni? (Most akarok venni és 3évig nem akarom lecserélni. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 16:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hirtelen majd megáll a fejlődés?

Ugyan már! Mindig lesz újabb és jobb és szebb, és a haverok, média meg a reklámok folyamatosan azt fogják tolni az arcodba, hogy az új mégjobb, azt kell megvenni, akkor vagy csak a májer, ha a legújabb a tiéd. Mint most is, ugye? ;)

2012. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Heh, szerintem max fél év és jön az új.
2012. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, még működni fog 3 év múlva, de 1 év múlva már elavult lesz, a menőségi faktor pedig a béka segge alatt fog kuksolni.
2012. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

a menőség nem érdekel

az érdekel, hogy érdemes-e megvenni azt vagy sem

kb 3 évig tervezem használni


ti megvennétek?

2012. jan. 26. 17:00
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg semmiképp nem éri, 50%-kal túl van árazva. Neked kell eldöntened, hogy kell-e vagy sem. De szerintem telefonnal 2 évnél hosszabb távra nem érdemes tervezni. Ezekkel az okostelefonokkal már inkább csak 1 év.
2012. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem vennék nemrég megjelent terméket. Egy év múlva pont ugyanezt fogja tudni, fele ennyiért.


Abba pedig végképp ne menjünk bele, vennék-e Apple-terméket. :)

2012. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

miért nem éri meg hosszabb távra tervezni?


a mostani telefonom egy kihajthatós Motorola, ami kb. 5 éves, de nem tudom pontosan.

akkor ez volt a csúcstelefon

sms-re, telefonálásra használom és teljesen meg vagyok vele elégedve

nem is cserélném le, de kellenének azok a funkciók, amit tud egy okosteló

emailezni, netezni, facebookozni akarok vele

nagy felbontású képeket, hd videót szeretnék

ezért gondoltam erre, ha megveszem ezt akkor csak jó lesz az elkövetkező pár évben


tényleg érdekel, hogy mit gondoltok ezekről


nem menőségből akarom venni. akarok egy csúcstelefont, amit évekig megint nem kell lecserélnem

2012. jan. 26. 17:09
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
De ezt mondom, hogy már a csúcstelefon is csak alsó-középkategóriába illő lesz 1 év múlva. Nézd meg, 1-2 éve mik voltak a csúcstelefonok 150-200-ért. Most ugyanolyan tudású telefonokat kapsz max 60-ért.
2012. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

az a tudás nekem miért nem lenne jó pár évig?


ja meg még GPS-re akarom használni


nem akarok rá filmeket, játékot, alkalmazásokat

2012. jan. 26. 17:15
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek ájfón? Ezt mind tudja egy huszonezres androidos telefon is, kivéve a HD videót. Ahhoz 40 ezres kell.
2012. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!