Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz a vége ennek a sok...

Mi lesz a vége ennek a sok mobilszolgáltatónak? Blue mobil (lidl), tesco mobil + 1

Figyelt kérdés
Szerintetek meddig fognak tartani ezek az új szolgáltatók?Mi lesz a vége hogy ilyen sok a mobilszolgáltató?Mi lesz a mostani nagy szolgáltatókkal?Szerintetek elbír a magyar piac ennyi szolgáltatót?Ti ha jó lesz áttértek valamelyikre?
2012. jan. 26. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak bérlik a hálózatot, és inkább az olcsóbb készülékekre fognak ráfeküdni profiljukból adódóan. A LIDL a T-Mobiltól, a TESCO meg a Vodától bérli a hálózatot. Nem fognak sok vizet zavarni, de ameddig lesz rá valamilyen kereslet működni fognak. A 3 nagy szolgáltató meg se fogja érezni a jelenlétüket, porszemek csak a gépezetben.
2012. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
remélem jól belebukik a lidli meg a teszkó is
2012. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van még postafon is.:)
2012. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezek csak bérlik a hálózatokat ahogyan az előttem szólóak is elmondták. A lidl a T-mobile csatornáját használja tehát a hívójel a 30 as. Egyébként egy ismerősöm mondta hogy lesz majd még egy mobil szolgáltató ami teljesen független hálózatot fog majd használni tehát egyik szolgáltató vonalát nem fogja érinteni hanem egy 4. konkurencia lesz majd, hogy ez mi nem tudom én is csak pletykaszinten hallottam róla.
2012. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Ezek mind csak dísz szolgáltatók. Bérlik a hálózatot, másik cég fele mindenért. Kiadnak egy sim kártyát ami általában feltöltőkártyás oszt kész. Nem gondolnak arra aki számlás akar lenni?

Blue Mobile (T-Mobile háttérrel)

Postafon (Voda háttérrel) - szerencsétlenkedés volt az egész

Tesco Mobile (Voda háttérrel) - Külön előhívó száma lesz, virtuálisan a voda hálózatát használja, de teljesen különálló cég lesz. (Voda-Tesco 50-50%-os cége)


Új mobilszolgáltatóról azt hallottam, hogy a Posta lesz. Elvből se váltanék rá. Remélem az O2 belép a hazai piacra mert rendkívül olcsó lenne.

2012. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Postafon ha elindul és követi azt az általános üzletpolitikát, amit eddig (nem kifejezetten a postafonra gondolok!), akkor elképzelhető, hogy a három eddigi mellett lesz egy olyan negyedik, amelyik stabilan megveti a lábát a telekommunikációs piacon is... Az O2, Orange, stb meg hiába jönne magyarországra, ahol a pénztelen emberek nem igazán tudnak olyan mértékben beruházni új készülékre-új előfizetésre... Ráadásul új belépőként nagyon akciózva kellene induljanak, hogy egyáltalán érdeklődés legyen rá. Mindezt friss készülék-kinálattal... 3-4 "honos" szolgáltató mellett újként belépni a piacra szerintem már elég nehéz, megmaradni méginkább. Nagyon olcsó árakkal meg nem tud beugrani, mert akkor alig van bevétele, az alkalmazott meg üti az asztalt fizetéskor, hogy hé öreg, ledolgoztam a hónapot, fizess ki! Nem beszélve a technikai beruházásokról. Nem egyszerű... Mindenesetre én is szeretném ha lenne O2 pl. Szivesen adnám érte a T-mobile-t :D
2012. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!