Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első szoftver frissítését...

Első szoftver frissítését kéri Nokia N8-am de nem merem frissíteni mert nem tudom hogy letörlődnek e a dolgok a telefonomról. Letörlődnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ami a telefon memóriáján van (zene, kép ilyesmi) az letörlődik teljesen, mint a gyári beállítások visszaállításánál.


Ellenben ha kezdő vagy és nem mersz hozzáfogni, vidd el szakemberhez, vagy ha garanciás akkor inkább ne is fogj hozzá, többet ér a garancia, mint egy tönkretett mobil esetleg.

2012. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Áhh köszönöm!Akkor meg sem csinálom :D
2012. jan. 27. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy ha a telefon,írja ki és úgy frissíted, akkor nem vesznek el az adatok.
2012. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha felajánlott frissitést csinálsz a fájlok megmaradnak és a beállitások is!N8 tulaj vagyok!
2012. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia!Amikor utoljára frissítettem a telefonomat(N8) akkor kérte a Nokia suite, hogy készítsek biztonsági mentést a fájlokról!És abból automatikusan visszaállította a fájlokat!A térképet kellet utána frissítenem, de azt előbb is kérte a telefon!Én azt javaslom,hogy ne a telefonon keresztül (WI-FI-n) csináld, hanem a nokia suite programmal (USB-vel)!!
2012. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is N8 tulaj vagyok.

Wi-fin csináltam meg a frissítést, semmilyen beállítás nem veszett el. A biztonsági mentés csak felajánlás, de nem kötelező. Ha hivatalos frissítést csinálsz, akkor nem veszik el semmi.

2012. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) mert több ezer kép van a telón és nem igazán akarom letörölni róla....
2012. jan. 30. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!