Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha feltöltöm az egyenlegemet...

Ha feltöltöm az egyenlegemet akkor még tudom használni a simkártyámat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Telenoros vagyok, kb 4 hónapja letiltották a kimenő és bemenő hívásokat is (mert nem töltöttem fel egy jó ideje), és ha feltölteném 1500-al vagy 3000-el akkor utána feloldják a tiltást? Mennyivel kell feltölteni?
2012. jan. 27. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha lejárt a sim kártyád, akkor azt már dobhatod is ki sajnos. Ez van, ezzel már nem tudsz mit kezdeni, esetleg menj be a telenorhoz (vagy t-mobil) a boltba és kérdezd meg hogy nem e tudják aktiválni. Bár ha azért lettél letiltva, mert 1 évig nem töltötted fel, akkor szerintem semmit se tudnak vele kezdeni.
2012. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a választ.. megy a zöld
2012. jan. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!