Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8 vagy...

Sony Ericsson Xperia X8 vagy inkább más?

Figyelt kérdés
Pro és kontra, vélemények valakinek? Esetleg 20-25k ft-ig bezárólag alternatíva használtan? Zte blade?
2012. jan. 28. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A ZTE Blade több kerül 25E.-nél (inkább 30-35E)

Amire te vágysz az az Alcatel/Telenor one Touch 990.

Szinte mindenben veri az X8-at és mondhatom stabil mobil. (Ha eddig elítélted az Alcatelt, az OT-990 után megváltozik a véleményed)


Teszt:

[link]


Vélemények:

[link]

2012. jan. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28 ezer ft a T-mobilnál Dominóban az X8.De ha jó az előfizetéses is akkor szerintem válaszd a Xperia Minit Go Net M díjcsomaggal.Így 25 ezer ft és 1000 ft a havidíja.így szerintem jobban megéri mivel sokkal okosabb az X8-nál.
2012. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Igen, a OneTouch sokkal többet ér az X8-nál. Lásd: kamera (autofókusz, vaku, 5MP, stb...), erősebb hardver, 2.3-as Android (az X8-nál nem tudsz az SD kártyára telepíteni), másodlagos kamera stb. Viszont az igazán jó vétel valóban az Xperia Mini lenne 40-ért.
2012. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Hát hiába, nem vagyok képben okos telefonokból.
2012. jan. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!