Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milehet a baj a ZTE skate...

Milehet a baj a ZTE skate telefonommal?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogyha hívok valakit akkor bekapcsol vmi zár a telefonon és nem tudom sehogy sem feloldani, csak akkor oldja fel magát hogyha véga a hívásnak. Ez tök rossz mert ha vki nem veszi fel, akkor végig kell halgatnom egy 5 perces hangpósta üzenetet, és még pénzt is vesz le. Lehet ezen állítani vagy vmi? előre is köszi :)
2012. jan. 28. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nálam is van ilyen és csak akkor ha apámat hivom ha mást akkor nem
2012. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pénzt nem vehett le

csak akkor vesz le pénzt ha a hivot fél felveszi

2012. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem a hangposta levesz 50Ft-ot mindig :/ de végülis nem az a lényeg, hanem hogy ezt ki lehet kapcsolni? mert nem akarok 5 percet várni :D ^^
2012. jan. 28. 10:46
 4/4 anonim válasza:

Hali! Ugyan ezzel a problémával küzködtem én is egy hónapja...

Van egy kód, ami tuti jó, nekem azóta semmi baja nincs. A fényérzékelőjét kell bekalibrálni, hogy működjön.

Nos a tenni valók!

-feloldod a képernyőzárat

-a tárcsázó panelt előszeded

-benyomkodod az alábbi sort: *#26***#

-megjelenik a kalibráló menü, majd itt nyomsz egy "calib" gombot, majd dolgozik egy kicsit csendben és a végén le okézod

Majd próbáld ki és használd egészséggel :)

2012. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!