Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia 500-al valaha fogok...

Sandor arnold kérdése:

A nokia 500-al valaha fogok tudni ojan játékkal amit a telefon mozgatásával irányitok? Pl need for speed shift vagy stb.

Figyelt kérdés

2012. jan. 28. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemhinném. Hiába van Anna az 500-on, ha a CPU-n kivül semmi segéd nincs benne, azaz GPU hiányzik. Csak az alapszintű játékokkal tudsz játszani, komolyabbal pl shiftel nem, mert az összes Anna mobilba van gpu, csak ebbe nincs.
2012. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösszike ..csalódtam kicsit... ojan dili vvoltam h pont a számomra lefroszabb telót vettem meg :S
2012. jan. 28. 16:45
 3/4 csutakeri válasza:
Nekem ilyen telóm van és giroszkoppal szoktam játszani az ashelt valamelyik részével
2012. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Doodle Jump
2012. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!