Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia C7-esnek hány hangszór...

A Nokia C7-esnek hány hangszórója van?

Figyelt kérdés
A hátoldalán kettő hangkimeneti nyílás van, de csak az egyiken jön ki hang. Most két dolog lehetséges: vagy rossz az egyik hangszóróm, vagy "álsztereó" a készülék.
2012. jan. 28. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Se sztereó, se álsztereó és nem romlott el.

Minden készülékbe egy hangszóró jár.

Se több, se kevesebb.

2012. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A C7-nek egy hangszórója van, úgy tudom, a másik szerintem csak dizájn célt szolgál. Viszont az előttem szóló hülyeséget írt, Anno több Nokia is kapott sztereo hangszórókat, példa a mai napig legjobb 5800 dedikált audiochipes sztereo hangszórói.
2012. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elnézést ha Nyúlós lónyál úr lelkivilágába tapostam azzal hogy a kérdésben szereplő NOKIA C7 -re koncentráltam és nem gondoltam arra hogy félreérti, magára veszi a pontatlan fogalmazásom.


Tehát javítva:

Minden C7 !!! készülékbe egy hangszóró jár.


Ha már itt tartunk akkor idézek az ő szövegéből:

"

A C7-nek egy hangszórója van, úgy tudom, a másik szerintem csak dizájn célt szolgál."

Ha csak egy hangszóró van, akkor nincs másik ami bármit is szolgáljon, nemdebár?

Így én is leírhatom hogy az előttem szóló hülyeséget írt.

Jó lesz így?

2012. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Két rácsról volt szó, nemde?
2012. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dual hangszoroja van. Volt C7-esem, és szét is volt szedve javitás miatt. 2 hsngszórója van, csak nem közvetlen a rács mögött. Azért hallod ugy, mintha 1 lenne.
2012. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy ne kelljen számolgatni a hangszórókat:

[link]

2012. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor így már nem rohanok a szervizbe. :) Egyébként a C7-esem előtt egy 6720-asom, azelőtt meg egy 6233-asom volt. A 6233-as az 100%, hogy dupla hangszórós volt. A 6720-asra már nem vennék mérget, de szerintem az is.
2012. jan. 29. 09:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, az RM424 két hangszórós


[link]

2012. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lear válasza:
A C7.ben egy hangszóró van, ami nem kicsi, és mivel rács van aásik felén áterszti valamennyire a hangot. Bocs az elöttem szóló oltásáért, de ember még a 6234 is sztereo-n szólt annak idején! N73,N95,N97,5800 és a többi... nem egyet szedtem szét é javítóttam belőlük. Nem osztott hangszórók, hanem valódi sztereo, ezért van a balansz is bennük! Lényeg, hogy a C7-ben egy hangszóró teszi a dolgát, de szerintem bőven elég bene. Hülyeség is lenne 2,hisz közel helyezkednek el ahoz!
2012. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!