Niki(: kérdése:

HTV vagy Iphone?

Figyelt kérdés
Miék termék a jobbik szerintetek?

2012. jan. 28. 16:57
 1/8 A kérdező kommentje:
HTC férre irtam
2012. jan. 28. 16:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint HTC Sensation? Ha XE én azt venném.
2012. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Iphone de annyival nem jobb mint amenyivel drágább de ha nem számit a pénz akkor iphone vennék
2012. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én HTC párti vagyok. Mármint nem megrögzött fan, mielőtt valaki leszólna, de minőségileg és "belsőleg" is őket tartom a legjobbnak, sokakkal ellentétben nem vakon, tapasztalatok alapján. iPhone-al nem találkoztam túl sokat, de más droidokkal annál többet. Viszont az iPhone-al ellentétben itt nem kell + 50 ezret fizetni a márkanévért.
2012. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen az
2012. jan. 28. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem iphone sokkal jobban tetszik és ios is jobban bejön mint az android de elég drága és annyival nem jobb :D
2012. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont , az iphone jobb
2012. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem HTC-m van nem XE vagy XL de azok is nagyon jó telefonok. Lehet hogy kicsit elfogult vagyok a márkával szemben de bátran merem ajánlani. remek minőség, sense, android. Iphone-hoz nem egyszer volt már szerencsém. Tervbe volt az is. De amikor egy hónapja megvolt a htc-m fogtam egy iphone-t és gyorsan vissza is adtam a tulajnak :D
2012. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!