Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.3ról visszaállítás...

28jani kérdése:

Android 2.3ról visszaállítás 2.1-re x8-on, hogyan?

Figyelt kérdés
elég egy sima frisités Sony Ericsson PC Companion 2.0 ? vagy csak a biztonsági mentésbe kell viszzaáléitani ? segitséget kérek!

2012. jan. 28. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Pc companion, v agy SEUS, de én a seus-t ajánlom, nekem jobban bejött...

amikor akartam rátenni a 2.3-at és nem jött össze, nem kapcsolt be mert kifagyott, a pc companion addig jutott hogy irta h huzzam el a képernyőzárat vagy valami ilyesmi, seust feltettem, telefont be sem kell kapcsolni, rádug, pár katt és megcsinálja

2012. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

a Sony Ericcson hivatalos programjával visszatudod állítani. Mint ahogy az előző válaszoló is írta "SEUS" azaz Sony Ericcson Update Service. Én is ezt ajánlom!


Előző válaszolónak:

Tegnap nekemis problémámvolt és ugyan ilyen. A bekapcsolási animációnál nemjutott tovább a telefon. Kicsit utána olvasgattam és nem csak annyiból áll hogy rámész a custom zip telepítésére és kész... kell csinálni factory reset-et is!... énis ittrontottam el... Mikor megcsináltam a factory resetet azután egyből bekapcsolt a teló és sokkal gyorsabb mint a gyári 2.1-es rom-mal (én a GingerXperia V20-at használom)

2012. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok, utolsónak!

én mindent úgy csináltam ahogy le volt írva, de én szerintem ott néztem be hogy olyan rom-ot szedtem le amihez kellett volna kernel nyitás(utólag olvastam én is)...

de azt a kínt, amit akkor átéltem, full kezdő androidoskén, 1 napja se volt a kezembe a teló(használtan vettem) akkor csináltam egy teljes visszaállítást, és utána kezdtem ezeket, cwm-ig teljesen jó volt minden, utána kezdődött a bibi...de szerencsére meg lett csinálva...

amúgy a factory reset amit irtál az nem az a backup féle dolog? mert az is megvolt meg minden, de nem értek a lovakhoz...

most csak egy rootolt telefonom van, csomó gyéri progi kiszedve, zemélyre szabva teljesen, és go launcherrel hogy jobban tudjak a kezdőre pakolni...

majd ha lesz időm jobban akkor lehet hogy ujra megcsinálom:)

2012. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!