Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy androidos galaxy mini...

Van egy androidos galaxy mini telefonom és nincs rajt fb-alkalmazás. Nem értek hozzá, olvassátok végig és help?

Figyelt kérdés
Na szval erről az ingyenesen küldhető linkről nem tudok rámenni, mert nem hozza be, linkeljetek nekem egy oldalt, ahonnan le tudom tölteni. Egyszer már megcsináltam a gyári beállítások visszaállítását, utána pár napig jó volt,és most megint nem. Az android markethez sem nagyon értek, és azt írja h nincs csatolva android a fiókhoz-de nem nagyon tudom ez mit jelent, azt mondják fizetős. Küldjetek lécci egy ingyenes jó linket.
2012. jan. 28. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Marketet megnyitod, csatolod a fiókod ( vagy ha még nincs gmailes címed, akkor csinálsz), aztán rákeresel, hogy "Facebook for adnroid" és elvileg az első találat a hivatalos, ingyenes facebook alkalmazás lesz, azt letöltöd és kész. Ingyen. [azaz plussz költség nélkül. Internet nincs ingyen. Általában.]
2012. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De pont az az,hogy nem tudom letölteni, mert azt írja, hogy nincs csatlakoztatva ehhez a fiókhoz android. Akkor mit csináljak?
2012. jan. 29. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépj be a telóról és akkor elmenti a készülék tipusát.
2012. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!