Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIM kártyával mihez kezdjek?

SIM kártyával mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Veszek egy Nokia lumia 710-et, de az micro SIM kártyát tud csak elfogadni. Mivel nekem normál SIM kártyám van, így az nem fér be a telefon kártyafoglalatába.

A T-mobile-nál vagyok Mix díjcsomagban és még fél évem van a hűség lejáratáig. Ha bemegyek, akkor kérhetek a normál SIM kártya helyett micros SIM kártyát, vagy meg kell várnom, amíg a hűség le nem jár és akkor tudok módosítani.

A normális válaszokat előre is köszönöm! :)



2012. jan. 28. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérhetsz bármikor, ha náluk vetted a telefont akkor azt hiszem ingyen cserélik, különben fizetős. De kérdezz rá a 1430-on!
2012. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ha most veszek telefont akkor kérhetem úgy, hogy nem kérek hozzá semmilyen előfizut, csak a telefont, mert ott van a maradék félévem? Nem akarok újabb előfizut.

Olvastam valamit, hogy akik előfizusak, azok menet közben is 1 év után kérhetnek új telefont, vagy hogy van ez???

2012. jan. 28. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Dominóba vedd, kapsz mellé sim kártyát de nem kötelező azt használni, és ha az lejár akkor sem történik semmi.


A normális előfizetésre kötött hűség úgy van, hogy ha 2 éves de 18 hónap már letelt akkor vehetsz készülékváltással telefont. (ebben az esetben már nem kapsz hozzá sim kártyát, csak kérhetsz de úgy drágább)

Viszont mix díjcsomag esetében nem tudom hogy működik.


Mindenképpen hívd fel az ügyfélszolgálatot, ott elmondják és ha vehetsz készülékváltással akkor rögtön egy személyre szabott árat mondanak.

2012. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hosszabbítasz hűséget, és a meglévő kártyád ingyen lecserélik MicroSim-re..
2012. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem! É ha meghosszabbítom a hűséget, akkoris vehetek kamatmentes részletre telefont???
2012. jan. 28. 22:08
 6/7 anonim válasza:
Egyszerűbb, ha körbevágod a kártyádat.
2012. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendelet egy kártya vágót cirka 2500 ft-ért, így én vágom az ismerősök körében, akinek kell vagy adom oda, és így vándorol a kártyavágó. :D. Szerintem teljesen megéri mert még 2 adapter is van, így ha mégse kell a micros sim, akkor egy műanyag tokba beletéve mini sim-ként funkcionál. A T-Mobile 4000-ért vágja, én ingyé!!! :D :D
2012. ápr. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!