Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch ot-990 vagy...

Alcatel one touch ot-990 vagy HTC one touch 2?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a megbízhatóbb? Melyiket válasszam? Ahhoz képest, hogy az alcatel eddig nem nagyon remekelte meg magát, most erről a telóról egész jókat hallottam. Valakinek tapasztalat? Köszi szépen!
2012. jan. 28. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem HTC Touch Pro2 akart volna lenni? Mert ha igen akkor az már kicsit őskövület. Amúgy a One Touch tényleg nagyon jó kis telefon, pláne ennyiért.
2012. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elírtam bocsi, Touch2 a neve, erről lenne szó: [link]


Köszi a válaszodat! Nekem is az Alcatel a szimpibb, de páran azt mondták, hogy f.., így elbizonytalanodtam.

2012. jan. 28. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A kettő közül akkor is az Alcatel, ezt a HTC-t el se hiszem, hogy még árulják. Régi, elavult ráadásul még 6.5 "gagyiwindowsos". Bár némi muzeális értéke biztos van.


Az Alcatel meg tényleg egy remekül összerakott készülék (jó, hát aki Galaxy Nexussal meg Motrola Razr-rel hadonászik nyilván lef0sozza) szuper áron. De ha kicsit spórolsz még akkor egy Xperia Mini még jobb vétel lehet.

2012. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a minit is néztem, de az nekem túl pici. Mármint a kijelzője. De valóban nagyon jó telefon. Köszi a válaszodat!
2012. jan. 29. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!