Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Belassult az android mobilom....

Belassult az android mobilom. Lehet formatolni vagy valami?

Figyelt kérdés

Egy motorola defy rol van szo. Kb 1eves. Meg 2.1 eclair volt rajta gyarilag, es az egesz lassulas akkor kezdodott amikor frissitettem 2.2re. Ironikus. Mlst formaltam a memoria kartyajat az segitett, de ugy erzem meg mindig ninvs toppon.

Amugy instabil is volt


2012. jan. 29. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
CyanogenModot neki
2012. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az mit csinal? nem ismerem.

Ja amugy lemaradt hogy a frissiteskor mindenfele folosleges appot rapakolt amit rootolas nelkul nem tudok leszedni. Szerintem foleg azert lassult be.

2012. jan. 29. 00:07
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyári rom valóban nincs a helyzet magaslatán, a Cyanogentől meg fog táltosodni.

[link]

2012. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi majd kiprobalom. De a windowst is pont ujra kell raknom epp a gepen. Nagyon megbolondultak a gepek korulottem az elmult 1-2 hetben. A ps3mam is tonkrement:)
2012. jan. 29. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!