Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung S5230-as telefonról?

Figyelt kérdés
Az oldalon beleakadtam egy kérdésbe, ami ezzel foglalkozott, és mindenki lehúzta, de senki nem indokolta meg. Én is ilyet szeretnék venni, és érdekel, hogy mik azok a nagy hibái.
2012. jan. 29. 14:42
 1/6 anonim válasza:
az első érintős telefonok egyike, nem sok mindent tud, az érintőképernyőjét pedig csak körömmel tudod használni... Viszont olcsó. Amúgy meg minden második embernek ilyene van.
2012. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem ilyen telefonom volt. mikor bejott akkor kaptam meg, ketszere volt az ara mint most.. -.-' na mindegy :DDD lefagyott,nem er meg szerintem ennyi penzt, nem volt benne wifi ami szamomra nagyon fontos, es kb felev utan rosszul reagalt a kepernyo az erintesre, elvittuk szerelohoz, kiderult h a kepernyoje tonkrement..es 17ezer forintert megcsinaljak.. nagy sz@ar.
2012. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Pl. a rezisztív kijelző, nincs Wi-Fi adapter, nincs GPS vevő, fixfókuszos kamera, TouchWiz-t kapott, így a támogatás kilőve, és a tudásához képest viszonylag magas ár. Ha csak teletonálásra és SMS-ezésre kell, tökéletes, ha bármi másra is, akkor ne vegyél ilyet.
2012. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Vegyél mellé egy tartalék telefont is, mert ez bármelyik pillanatba meghalhat.
2012. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van.Nincs vele gondom.Most a LIDL-ben 15000.- újonnan!Többet nem ér, de lehet vele telefonálni, meg megy rajt az sms , meg mp4-ben filmet is nézhetek és hallgathatok mp3-at is!

Szóval, ha naponta szeretnél mobilt töltögetni és rengeted használhatatlan dolgot birtokolni a telefonodban, akkor okostelefont kell venned!

Nem kell nagy körmöt növesztened, mert simán megy ujjal is!

2012. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LinuxPower ***** válasza:

@# 1/4:


Az első érintős telefonok egyike A Nokia 7710, vagy az Ericsson R380, bőven nem az S5230.


Amúgy a kérdésre válaszolva:

- Pocsék a kijelzője

- Gagyi a kezelőfelület

- Lassú a telefon

- Könnyen lefagy

- Gagyi minőségű - minden téren

- (Szerintem) ronda


Ha már mindenképp olcsó telót akarsz venni, vegyél inkább egy S40-es Nokiát.

2012. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!