Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet ha nokia 5800-án...

Nono1991 kérdése:

Mitől lehet ha nokia 5800-án a telepített alkalmazásokban a progr. Csom. -beállítáokba nem tudok belépni mert kiírja hogy tele a memória és zárjak be néhány alkalmazást?

Figyelt kérdés
pedig nincs megnyitva más, és a memória sincs tele mert sok a szabad hely rajta. Mit tegyek? Most volt ez előtt szoftverfrissités és formáztam a memória káryát is

2012. jan. 29. 15:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
most már be sem tudok lépni
2012. jan. 29. 18:04
 2/11 YourDestiny ***** válasza:
Nem teljesen értem, mi az a progr. Csom. - beállítások. Írd le részletesebben és érthetőbben, mert így csak a következő tanácsot tudom adni: csinálj PC Suite-al egy biztonsági mentést a telefonmemórián levő fájlokról, és Hard Reset-eld a zöld + kamera + bekapcsológomb egyszerre való lenyomásával (addig ne engedd fel, amíg meg nem jelenik a Nokia logo). A fájlokat PC Suite-al ugyanúgy vissza tudod állítani.
2012. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szia ezt nem én röviditettem le. a telefonban van így leírva így én sem tudom másképpen írni. köszi a választ, de ezzel mit csinálok a telefonnal?az nem jó ha gépre le van menve minden?
2012. febr. 2. 16:02
 4/11 YourDestiny ***** válasza:
Gépre biztonsági mentés nélkül csak a mamóriakártyán tárolt adatokat tudod lementeni. A SD az lényegtelen. A Suite-al a telefonon tárold adatokról tudsz mentést csinálni, mint pl. az sms-ek, beállítások, névjegyek, könyvjelzők stb.
2012. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és ha ezt megcsinálom újra kell tenni a szoftvert is? vagy az rajta marad? Amúgy most megnéztem ha kiveszem a memó kártyát akkor be tudok lépni. kártyástul nem tudok belépni az alkalmazás kezelőbe. pedig le is formáztam
2012. febr. 4. 14:31
 6/11 YourDestiny ***** válasza:
A szoftvernek nem lesz semmi baja...
2012. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

közben rájöttem hogy a témák miatt csinálja ezt de nem tudom őket letörölni. mivel pont oda nem tudok belépni ahonnan le tudnám törölni.

meg lenne még egy olyan hogy egyszerűen sehogy nem tudom feltelepíteni a nokia oldaláról a térképet. maga a program fent van csak a térkép helyett a nagy semmi van. garmint is próbáltam rátenni de azt meg nem engedi a telefon

2012. febr. 6. 16:14
 8/11 YourDestiny ***** válasza:
Miért akarod feltenni a Garmint, mikor a gyári Ovi Maps a legjobb? Az eredeti navigációs programmal le tudod szedni a térképeket Wi-Fi-n vagy ha nincs, akkor PC Suite-al. Ráadásul offline navigációt is tud.
2012. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azért mert az eredetit nem tudom leszedni pc suit-al wifi kapcsolatom meg nincs.

Az a helyzet hogy ráteszem a telót a gépre és belépek a pc...-ba rámegyek a térképre és kiírja menjek fel az xy oldalra. rámegyek, ott ki kell választani hogy melyik telefon típusra akarom és kiírja hogy nem elérhető. már betelefonáltam a nokiába és azt mondták nem tudják miért, vigyem be. de ezért nem fogom bevinni

2012. febr. 8. 16:47
 10/11 YourDestiny ***** válasza:

Érdekes, a PC Suite-nak alapból tudnia kéne a telefonod típusát...

Akkor miért nem ugrasz be egy wi-fi-s kávézóba? Ez a legkönnyebb út...

2012. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!