Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Sony Ericson...

Roli901214 kérdése:

Szerintetek Sony Ericson XPERIA mini-t vagy pedig XPERIA Ray-t vegyek?

Figyelt kérdés
A szívem jobban az xperia ray felé húz, külsőre jobban megfog mint a mini, kijelzőre is bár tudom nem sokkal nagyobb. A segítségeteket kérem ebben a választásban, vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni. Kérlek válaszotokat indokoljátok meg.
2012. jan. 29. 16:22
 1/9 YourDestiny ***** válasza:

Ha megteheted, akkor miért ne vennél jobb telefonod a Mini-nél. Persze, hogy a Ray-t vedd :)


Nézd a kijelző méretét és felbontását, a kamera felbontását vagy a készülékház anyagát. Egyértelmű, nem? :)

2012. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így van :) Kössz a választ örülök hogy nem csak én gondolkozom így :P
2012. jan. 29. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan az elegendő pénz a ray-re, akkor azt vedd.
2012. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem Xperia Ray van. Néhány napja vettem. Nagyon elégedett vagyok vele, imádom. Csak annyi bajom van, hogy nem igazán tudom, hogy a képeimet hogyan másoljam át a gépemre. :/
2012. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ray
2012. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Eggyértelműen a Ray! gyönyörű, és is azt néztem ki magamnak :D
2012. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már Mini, akkor inkább már Mini Pro, de mindkettő helyett vedd a Ray-t én is pár napja vettem online, különben úgy azért sokkal olcsóbb.
2012. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is online rendelem már kinéztem az oldalt is 240€ barátságos ár érte, köszöntem a válaszokat. Még annyi hogy nem zavar titeket a 3,3 colos kijelzője? Nem túl kicsi? Nem zavaró hogy elvan nyújtva és nem szélesítve? Nekem is nagyon teccik csak még sajnos sosem volt a kezemben egy ilyen gyönyörűség :))) Mostanára már azon gondolkodtam hogy xperia arc vagy ray, de úgy néz ki midnenképp ray lesz belőle :P
2012. febr. 14. 21:47
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Nekem már volt a kezemben párszor. Kikapcsolt állapotban nekem is kicsinek tűnt ránézésre, de használat közben teljesen elégnek bizonyul a mérete.
2012. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!