Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte skate-ról tapasztalat/véle...

Aaaasssd kérdése:

Zte skate-ról tapasztalat/vélemény?

Figyelt kérdés
zte skate-ról vélemények, tapasztalatok? megéri? nem lassú és nem akadozik?
2012. jan. 29. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de nem éri meg. Ha olcsón kell nagy tepsi, ezt vedd, de semmi más esetben nem ajánlom. Olcsóbban megkapod az Xperia Minit, az négyszer gyorsabb.
2012. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és miért rossz? akadozik vagy mi?
2012. jan. 29. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy nem rossz. De ARMv6-os, elavult a hardvere, nem tud hardveresen videót dekódolni, nem futnak rajta az új játékok, stb.
2012. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. jan. 29. 19:35
 5/9 anonim válasza:
Nekem már meg van 2 hónapja:) Nem akad, talán ha egyszer egy játék be akadt valamiért... viszonylag gyors és semmi probléma nincs vele, nem tudom mért kell le fikázni...
2012. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fikázta senki...
2012. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azt nem rátok értettem, hanem így általánosba:) Legalább is, ha "véleményeket" olvasód máshol, ahol a nagy tapasztaltak írják, akiknek még a kezükbe se volt a telefon...
2012. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és mennek rajta az újabb játékok is? :)
2012. febr. 12. 22:01
 9/9 anonim válasza:
igen:) eddig bármit amit le szedtem market-ről az mind jól futott :)
2012. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!