Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régebbi típusú SonyEricssonom...

Régebbi típusú SonyEricssonom csatlakozóját (ún. fast port) mivel tisztítsam meg, vagy mit csináljak vele hogy normálisan működjön?

Figyelt kérdés

akinek nem ugrott be elsőre, itt van ez a csodálatos találmány: [link]

A telefon 3éves, eléggé elkoszolódott a port, próbáltam tisztítgatni többnyire kevés sikerrel. Egyre nehezebben csatlakozik töltőre, számítógépre, fülhallgatóhoz... elég idegesítő. Ezen kívül semmi baja a telefonnak, még kb fél évig ki kellene húznia, úgyhogy szeretném a segítségeteket kérni.


2012. jan. 29. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló gondokkal találkoztam én is amig SE telom volt!

Én arcszeszes vattával dörzsölgettem a telon ezt a csatlakozó részt. Esetleg kontakt tisztitó Spray is szóba jöhet, de a telót kapcsold ki arra az idöre! De legjobb

ezt a müveletet a csatlakoztatás elött csinálni!

2012. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de arcszeszes fültisztítóval próbálkoztam én is, egy darabig működött de most már nem nagyon segít.. amúgy nem olyan retkes a port, viszonylag fényes mert tisztítgattam. olyan mintha a csatlakozón az érintkezési pontokon kikopott volna az anyag, tehát mind a 12 kis fémlapocska közepén van egy pici pötty, talán ez a baja... ha valakinek van még valami ötlete, megköszönném ha megosztaná velem
2012. jan. 30. 19:51
 3/3 A kérdező kommentje:
bár én nem kapcsoltam ki a telefont tisztításnál, de nem volt vele semmi probléma
2012. jan. 30. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!