Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Root-olva, de nincsenek...

"Root-olva, de nincsenek írási/olvasási jogok a /system mappán"Ezt a feliratot dobja ki a Root uninstaller nevű program. Valamint a MyBackup root szerint nincs is rootolva a telefonom. Hogyan tudnám visszaállítani jogaimat? Terminal emulator parancs?

Figyelt kérdés

Vodafone 845-ös készülék.

2.3.7.-es android fut rajt.(rErEaT féle rom).

Annak idején eredeti rommal z4Root nevű programmal rootoltam, azóta több 2.2-es ás 2.3-as rom volt rajt, ha ez jelent valamit.


2012. jan. 29. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy x8-am van 2.1 ki root-oltam és én a root explorer nevű programmal másolgattam (jobb felső sarokban ott van egy gomb és azzal át tudod váltani) ha kivan root-olva akkor egy super user nevű program van (nekem) feltelepítve amit a SuperOneClick hozott létre mert azzal root-oltam
2012. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Superuser-t ismerem az megvan(bár ez nem tudom hogy kapcsolódik a kérdéshez,abban biztos voltam,hogy root-olva van, mert elötte minden működött amihez root kell, mint említettem gyakran kisérleteztem főzött romokkal).

Valószinűleg tényleg a root explorer halt be mert elindulni sem volt hajlandó a program. Így átállítani sem tudtam, de az újratelepítés megoldotta a problémát.

Köszönöm a válszt!

2012. febr. 3. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!