Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a telefonomat egy...

Elrontottam a telefonomat egy rosszul telepített ROM-mal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Felakartam rakni egy 2.3.7-es romot a 2.1-es helyett, mert a telefon belsö memóriája kevés a számomra, és most ott tartok hogy a telefon csak a betöltőképernyőig tölt. semmit nem tudok most vele csinálni. SE xperia x8 -as kártyafüggetlen. tudtam hogy akár kárt is okozhatok, beismerem, de most abszolut nem tudom mit tegyek. kérlek segitsetek

elöre is köszönöm a válaszokat...


2012. jan. 30. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:

Néha írd be gugliba, hogy mi a baj!


"Beviz Elek válasza:


Ott a gyári progija: Pc Companion

Összedugod, nem ismeri fel (nem gáz).Support Zone->kezdés->teló frissítése->kék betűvel telefon javítása->folytatás->pipa->tovább->tölt egy darabig a géped.

Utána nem tudom a sorrendet, de: kiválasztod a listából a saját telódat, kikapcsolt állapotban a vissza gomb lenyomása mellett rádugod a gépre. Kiirja, hogy elengedheted a gombot de ne húzd le a telót a gépről.


Ha végzett lehúzod a gépről és bekapcsolod. Ilyenkor több idő a betöltés, de ha kész olyan mintha a boltból hoztad vna ki.


Szerintem ez a legegyszerűbb. Ha ez kész, utána próbálkozhatsz újra!"

2012. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még felismeri a gép akkor flashtoollal vissza tudod tenni a gyári rendszert.
2012. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pc companion nem akarta felismerni, de most müködik, köszi a választ, legközelebb lehet hogy mégegyszer meggondolom mit is csinálok a telefonnal...
2012. jan. 30. 19:35
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:

írom méegyszer: "Összedugod, nem ismeri fel (nem gáz)"

Pontosan olvasd el amit írtam és menni fog. Nekem sem ismerte fel! Ha úgy csinálod ahogy írtam akkor mennie kell.


Amúgy: Nem vagyok szaki, de tönkretenni ennyivel csak akkor lehet, ha túlterheled a telót. Ha nem piszkálod a bootloadert (kernel csere stb), akkor a Pc companionnal vagy a Seussal újra fogod tudni pakolni.

2012. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyit kellett volna csinálnod:

xRecovery->Factory reset

2012. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
Előzőnek igaza van! Szinte mindig segít a factory reset
2012. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

most már az alap gyári szoftver van rajta, de a független telefon most semilyen sim kártyát nem fogad el...


az eddigi válaszolóknak köszönöm a segitséget :)

2012. febr. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!