Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha windows phone marketplacerő...

Ha windows phone marketplaceről veszek játékot, azt ingyen letölthetem ujra, ha letöröltem? És a marketon ha valami pl:810Ft és aztirja melette, hogy áfát tartalmaz, (810Ft áfát tartalmaz) akkor az most 810Ft vagy több?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ha egyszer fizettél érte, és letöltöd azt rajta kell hagyni. Tudtommal (90%ban) ugytudom, ha mégegyszer le akarod tölteni fizetni kell.

Ha az ár az ÁFÁt tartalmazza, akkor az már hozzá van adva, tehát ha 810Ft van kiirva, akkor 810Ft-ot fizetsz. De én nem szoktam venni, netröl szoktam a fizetöös alkalmazásokat letölteni igy sokat sporolok..

2012. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked is wp-s telód van? Ha igen, akkor, hogy töltessz le netről játékokat?
2012. febr. 1. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell többször megvenni egy alkalmazást.

Amit telepítesz, az bekerül egy listába, amit az online felületeden érhetsz el. Innen tudod újratelepíteni az alkalmazásaid.

2012. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!